0312 481 43 43

Pilates Salonu Fiyatları

4 Ocak 2017 / Genel
Pilates Salonu Fiyatları

Mutlu ve zinde bir yaşam sürdürebilme araçlarından bir tanesi olan pilates, bayanların en çok yaptığı spordur. Pilates salonu fiyatları, bayanların üzerinde en araştırma yaptığı konuların arasında yer almaktadır.

Pilates salonu fiyatları hangi özelliklere göre belirlenir?

Joseph hubertus pilates, tüm dünyada fenomen haline gelen bu sporu bulduğunda bu kadar popüler bir hal alacağını tahmin etmiş midir bilinmez, artık her ne sebeptense bu aktivitenin durdurulmaz bir hal alan gelişimine şahit oluyoruz. Çok kısa sürede bir sektör haline gelen pilates salonu sektörü tüm Türkiye’de spor kulüpleri tarafından uzun yıllardan beridir hizmet vermekte, binlerce spor salonu kullanıcısına erişmektedir. Bu popülaritesi yüksek spordan faydalanmak isteyenlerine elbetteki bir maliyeti vardır. Pilates salonu fiyatları ülkemizin 81 ilinde farklılık göstermektedir. Ülkemizde yer alan tüm spor salonlarının verdiği pilates hizmeti illere ve bölgelerine göre değişen fiyatlarla pazarlanmaktadır.

İstanbul’da ki bir spor salonu ile erzurum’da yer alan bir spor salonunun aynı ücret tarifesi ile pazarlama yapmasının mümkün olmadığı pilates sektöründe en büyük maliyet uzman eğitmen maliyetidir. Bu maliyetleri sırası ile işletmenin bulunduğu binanın kirası, kurulma maliyeti, işletme maliyetleri izler.Hal böyle iken spor hizmetlerinin satış ücretlerinde farklılıklar olması gayet normaldir. Spor salonlarının hizmet türlerini ve kalitesini iyi tespit edip ihtiyaca göre tercih yapmak, doğru tercih yapmanın esasları arasında yer alır. Ankara’da spor salonları 1, 3, 6, 12 aylık üyelik satan işletmeler olarak ayrılmaktadır. Aylık üyelik pazarlayarak çalışan işetmeler genellikle tek branş hizmetleri sağlamakta ve sağladıkları hizmetlere odaklanmaktadırlar. 3, 6, 12 aylık üyelik ile çalışan ve genel üyelik adı altında hizmet satan kulüpler, ortaya çıkan ücret karşılığında sınırsız spor hizmeti vermektedirler. Bu nedenle spor severler genel üyelik sistemi ile faaliyet gösteren işletmeleri daha çok tercih etmektedir.

Dikmen pilates salonu fiyatları ne kadardır?

Dikmen pilates salonu fiyatları pilates stüdyosu olarak faaliyet gösteren spor salonları ve kompleks spor salonu olarak hizmet veren işletmeler olarak ikiye ayrılır. Tek branş olarak çalışan işletmeler 1, 3 ve 6 aylık üyelik süreleri ile çalışırlar.Fiyatları aşağıdaki gibidir.

1 aylık pilates üyeliği;

90 tl ile 120 tl arasında satışı yapılmaktadır. Sadece pilates üyeliğini kapsayan bu üyelikte belirli gün ve saatlerde kulübü kullanabilirsiniz.

3 aylık pilates üyeliği;

275 tl ile 350 tl fiyatları arasında satış yapılmaktadır.

6 aylık pilates üyeliği;

490 tl ile 600 tl arası fiyatlarla satışı yapılmaktadır.

Pilates salonu fiyatları ülkemizde dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. En sağlıklı ve doğru bilgiyi işletmeler ile birebir diyaloğa geçerek elde edebilirsiniz. Form se sağlık dolu günlerde görüşmek üzere.

DİKMEN SPOR SALONU ÜCRETLERİNE BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.

Kimler Neler Demiş?

10 Yorum - "Pilates Salonu Fiyatları"

avatar
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Seçkin demirezen
Ziyaretçi
Seçkin demirezen

Annem ve ablamı aldığım tavsiyeler doğrultusunda kulübünüze gönderdim. Arzu hoca bu işi en iyi yapan hocaların başında yer alıyor. Gitmek isteyen bayanlara annem ve ablamdan duyduklarım neticesinde tavsiye ediyorum.

Fatih özdemir
Ziyaretçi
Fatih özdemir

Dikmende pilates salonu arayanlar için bir şanssınız. Arzu hocaya ve yardımcı antrenörlerine saygılar.

Mehtap ÖZAY
Ziyaretçi
Mehtap ÖZAY

Kaliteli spor hocaları ile birlikte başarıdan başarıya koşan bir işletmesiniz. Fiyatları da bir o kadar uygun. Dikmen halkı olarak değerinizi bilmemiz lazım. Teşekkürler

Hasibe Altan
Ziyaretçi
Hasibe Altan

Bu fiyatlara bu kadar kaliteli hizmet, yemede yanında yat.

Hülya aydın
Ziyaretçi
Hülya aydın

Arzu hoca ile pilatesin tadına vardım. Daha önce çalıştığım yerleri hatırlamak bile istemiyorum.

Sevim lale
Ziyaretçi
Sevim lale

İsminizi çok duydum arzu hocam. Bu işi akademili olarak yapan ve en çok tavsiye edilen antrenör olmanız nedeniyle sizi tercih edeceğim. Hoşçakalın